Виїзне заняття у формі нетворкінгу: «Career in the Hospitality» у готелі «Ramada Encore Kiev»

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу КНТЕУ спільно з партнером ОПП «Готельно-ресторанний менеджмент», «Готельно-ресторанна справа» міжнародною готельною мережею «Ramada Encore» 9 жовтня 2019 року організували виїзне заняття у формі нетворкінгу на тему «Career in the Hospitality» до готелю «Ramada Encore Kiev» для студентів освітнього рівня «бакалавр».

Студенти та викладачі кафедри взяли участь у тренінгу «Професійна компетентність персоналу: ефективний готельний бізнес». Під час розв’язання кейсів спільно вирішували завдання:

• до чого потрібно бути готовим тим, хто хоче працювати в готельному бізнесі?
  • з якими професійними труднощами стикається персонал?
  • які навички та вміння, психологічні риси потрібні фахівцям готельного бізнесу?
  • як побудувати успішну кар’єру?
  • чому потрібно володіти іноземними мовами, щоб ефективно працювати в готельній сфері?
  • HR-тренди у сфері гостинності.

Цікава та професійна дискусія з віцепрезидентом з розвитку "DBI Hotels & Resorts" Крістіною Серьожечкіною та HR-менеджером Ольгою Малаштою дозволила з’ясувати чинники успішної кар’єри у сфері гостинності.

Системна взаємодія зі стейкхолдерами запорука успішного формування професійних компетентностей майбутніх фахівців!

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету висловлює щиру подяку партнерам за високий рівень організації виїзного заняття.

остання редакція 10.10.2019
Vega