Майстер-клас від підприємця та ментора Тадай Ольги Вікторівни

З ініціативи студентів факультету торгівлі та маркетингу і на запрошення доцента кафедри торговельного підприємництва та логістики Кулік А.В. 9 жовтня 2019 року в КНТЕУ відбувся майстер-клас від підприємця із 20-річним стажем, а сьогодні ментора Тадай Ольги Вікторівни.

Ольга Вікторівна, маючи досвід роботи в різних сферах підприємницької діяльності, розповіла студентам про:

• Ролі які ми граємо в житті і бізнесі. Як залишатися щасливим.
  • Стратегія підприємця = стратегія бізнесу.
  • Стратегічний маркетинг- хто за нього відповідає в компанії?
  • Корпорації та стартапи. Взаємовідносини, ризики та можливості.

Під час розгляду кожного питання пані Ольга наводила приклади із власного досвіду та досвіду сучасних компаній.

На майстер-клас завітали близько 50 студентів та аспірантів, які активно брали участь у його проведенні. Після зустрічі вони мали змогу поспілкуватись з Ольгою Вікторівною та поставити запитання особисто.

Захід організовано доцентом кафедри торговельного підприємництва та логістики Кулік А.В.

Щиро вдячні спікеру за мотивацію щодо активного пошуку себе в майбутній професії.

остання редакція 10.10.2019
Vega