Лекція Л. М. Муромцева та О. А. Гащицького: «Сприяння захисту прав iнтелектуальної власностi пiд час перемiщення товарiв через митний кордон України»

22 жовтня 2019 року о 10:05 в аудиторії А-325 відбудеться відкрита лекція Муромцева Леоніда Миколайовича, канд. техн. наук, начальника управління організації заходів нетарифного регулювання ЗЕД Департаменту організації митного контролю ДФС України, та Гащицького Олексія Анатолійовича, начальника відділу захисту прав інтелектуальної власності ДФС України.

Тема лекції: «Сприяння захисту прав iнтелектуальної власностi пiд час перемiщення товарiв через митний кордон України».

Лекція проводиться за сприянням кафедри товарознавства та митної справи і кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права КНТЕУ.

Запрошуються всі охочі.

остання редакція 14.10.2019