День гостинності для учнів школи №120 м. Києва

На запрошення кафедри іноземної філології та перекладу 9 та 10 жовтня 2019 року учні школи №120 м. Києва відвідали КНТЕУ. Радою студентського самоврядування факультету торгівлі та маркетингу було організовано оглядову екскурсію кампусом університету, де 11-класники мали змогу взяти участь у майстер-класах кафедри товарознавства та митної справи і кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю. Учні досліджували склад та визначали пробу золотих і срібних ювелірних виробів, познайомились із макетом міжнародного пункту пропуску "Ягодин" й отримали детальну інформацію про здорову та шкідливу їжу.

Екскурсійна група відвідала лекційні та практичні заняття, спеціалізовані лабораторії, технічно оснащені аудиторії, SMART та мультимедійну бібліотеку, коворкінг KNUTE HUB, гуртожитки, спортивні манежі. Майбутні абітурієнти були у захваті та обіцяли наступного року бути у лавах наших студентів.

остання редакція 16.10.2019
Vega