Стипендія Еразмус+ для навчання за магістерськими програмами у Франції

У рамках Програми ЄС Еразмус+ та угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Університетом Парі-Ест Кретей (м. Париж, Франція) оголошується конкурсний відбір студентів на семестрове навчання.

Термін навчання – другий семестр 2019-2020 н. р. Мова навчання – англійська або французька. Освітній ступінь «магістр».

Oбов’язковими вимогами є:

• бути студентом 1 року навчання освітнього ступеня «магістр»;
  • наявність міжнародного мовного сертифіката (IELTS, TOEFL, DELF та ін.) щонайменше на рівні В2.

Претенденти на стипендію повинні подати до 31 жовтня 2019 року до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229) такі документи українською та англійською мовами:

• CV / резюме (у форматі Europass);
  • мотиваційний лист (у форматі Europass);
  • копія міжнародного мовного сертифіката;
  • копія диплома та додатка до диплома;
  • характеристика від факультету.

остання редакція 16.10.2019
Vega