Екскурсія на завод «Яготинське для дітей»

Студенти освітніх програм "Управління безпечністю та якістю товарів" та "Категорійний менеджмент у ритейлі" 10 жовтня 2019 року відвідали філію ТДВ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей».

Підприємство входить до складу групи компаній «Молочний альянс» та дотримується найвищих стандартів якості у виробництві молочної продукції з коров’ячого молока вищого класу та класу екстра.

Начальник виробництва Архіпов О.О. заводу "Яготинське для дітей" ознайомив студентів із повним циклом виробництва продукції.

На підприємстві ретельно контролюють якість та безпечність готових продуктів, про що свідчать впроваджені системи управління якістю та ХАССП.

Студенти мали нагоду поспілкуватись з начальником лабораторії з контролю виробництва Бардаковою Л.С., начальником виробництва Архіповим О.О. та технологом підприємства Васильченко К.І., які поділилися кращими практиками підприємства щодо формування асортименту категорії дитячого харчування, розробки нормативних документів, критеріїв вибору сировини та вимоги до постачальників, контролю сировини та готової продукції, функціонування системи управління безпечністю на підприємстві, студенти також ознайомилися з новинками асортименту.

Щиро вдячні представникам АТ «Молочний альянс» та працівникам виробничого підприємства за організацію екскурсії та нагоду ознайомитися з особливостями роботи одного з провідних підприємств молочної галузі.

остання редакція 17.10.2019