Дискусійна зустріч, присвячена аналізу президентської каденції Леоніда Кучми, від філософського клубу «Фенікс»

Президентський цикл дискусійних суперечок, більш відомих як імітація судового процесу, добігає свого логічного кінця. Цього разу членами-активістами філософського клубу «Фенікс» буде проаналізована діяльність другого президента України – Леоніда Даниловича Кучми на момент апогею своєї політичній діяльності – президентської каденції.

Тож, якщо ти хочеш стати безпосереднім учасником розбору дипломатичного портрету Леоніда Кучми – 1 листопада приєднуйся до смарт-бібліотеки о 14:00.

Запрошуються всі охочі!

остання редакція 21.10.2019