Дискусійна зустріч: "Філософська вишенька на голлівудських шедеврах"

Глибока творчість, що знаходить своє відображення у прославлених шедеврах кіномистецтва, не могла стороною оминути увагу членів філософського клубу «Фенікс».

Цього разу представники вищезгаданої наукової організації запрошують усіх бажаючих до KNUTE HUB на 14:00 у четвер, 24 жовтня, ближче познайомитись із філософськими підтекстами відомих та не дуже відомих фільмів прямо з Голлівуду, ну і звісно – подискутувати про їх значення, важливість та актуальність.

Запрошуються усі бажаючі!

остання редакція 18.10.2019