World Ecolabel Day в Україні

ЕКО ДТЕУ

17 жовтня відбувся Всесвітній день еко-маркування.

З минулого року понад 50 країн світу відзначають Всесвітній день екомаркування ( World Ecolabel Daу). Цей День проголошений ООН з метою акцентування важливості свідомого вибору кожного з нас, на користь товарів і послуг позначених екомаркуванням. Це найкращій вибір для нашого здоров’я та здоров’я планети, що доведено незалежною експертною оцінкою за міжнародними стандартами.

Експерти розказали про значення екомаркування, поділяться досвідом та історіями успіху в усьому світі.

Були обговорені:

- Права на застосування маркування та способи;

- Розбіжності еко від "еко";

- Фактори щодо довіри тим хто проводить екологічну оцінку (сертифікацію продукції).
- Який з 100500 знаків екомаркування дійсно екологічний?
- Типи екологічного маркування;
- Екологічні стандарти, принципи та методи оцінювання продукції багатьох категорій;
- Переваги такої продукції на ринках різних регіонів і країн;
- Статус та досягнення української програми екологічного маркування;
- Те, як відзначався #WorldEcolabelDay  у світі та які глобальні ініціативи спрямовані на підтримку розвитку ринку справжньої екопродукції.

Також були представлені:
- реальні кейси від вітчизняних виробників продукції з екомаркуванням; - вимоги стандартів що визначали критерії оцінювання;
- розіграш призів, конкурси та вікторини;
- фотозона для цікавого фото в стилі «еко»;
- цікаві знайомства та корисні дискусії (або корисні дискусії та цікаві знайомства).

19.10.2019
остання редакція 19.10.2019