Стипендіальна програма «Завтра.UA»: унікальна можливість для студентів КНТЕУ

Студенти КНТЕУ (3 – 6 курсів) мають унікальну можливість взяти участь у 14-му відкритому конкурсі стипендіальної програми «Завтра.UA».

«Завтра.UA» – перша приватна загальнонаціональна програма в Україні, метою якої є сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни, яка стане генератором майбутніх змін. Фонд Віктора Пінчука обирає найталановитіших студентів України та надає їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації проєктів соціального та бізнес спрямування (вже підтримано понад 170 проєктів). Програма також є платформою для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією. За 13 років існування програми «Завтра.UA» її стипендіатами стали вже понад 2 500 студентів з усієї країни.

Щороку стипендіати «Завтра.UA» збираються в Києві на Молодіжному форумі «Завтра.UA» для  участі у командотворчих тренінгах, вивчення основ розробки соціальних та бізнес-проєктів, зустрічей із провідними українськими й міжнародними політиками, науковцями та діячами культури.

Крім того, стипендіати можуть особисто поспілкуватися зі світовими лідерами, провідними мислителями, бізнесменами та представниками громадського суспільства в рамках Форуму молодих лідерів під час Щорічних зустрічей Ялтинської Європейської Стратегії (YES) та публічних лекцій Фонду Віктора Пінчука.

Прийом заявок на участь у конкурсі відкрито на сайті програми zavtra.in ua з 16 жовтня до 29 листопада 2019 р.

Детальні умови участі можна знайти на сайті програми в розділі «Конкурс».

остання редакція 21.10.2019
Vega