Лекція «Як створити бренд, який буде у всіх на слуху» від Віталія Валькова

За ініціативи Ради Студентського Самоврядування ФМТП до стін КНТЕУ 23 жовтня 2019 року буде запрошено відомого спікера, який розкриє перед слухачами завісу таємниці успішного бренду. Лекція відбудеться в зоні університетського коворкінгу KNUTE HUB о 10:05.

Віталій Вальков - засновник та керівник агенства з дизайну logo.chef , бізнесмен, бренд-маркетолог, який створив більше ніж 1000 логотипів, працював з компаніями 20-ти країн світу, автор курсу-квеста "Freelancer Graphic Designer". Він розкриє такі питання:

✔️як з нуля створити бренд компанії;

✔️помилки при створенні бренду;

✔️позиціонування, місія та цінності компанії;

✔️як за допомогою дизайну виділитися серед конкурентів.

Запрошуються усі бажаючі!

остання редакція 23.10.2019