Представники КНТЕУ на юридичному воркшопі з реформування органів виконавчої влади на базі Секретаріату КМУ

Представники Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у воркшопі “Статус юридичних осіб публічного права міністерств та інших центральних органів виконавчої влади - перешкода для підвищення ефективності системи органів виконавчої влади?”, який відбувся в Секретаріаті Кабінету Міністрів України.

У рамках воркшопу вітчизняні та зарубіжні експерти обмінялись думками з приводу сучасних реалій і перспектив розвитку інституту юридичних осіб у системі публічного адміністрування. Особлива увага учасників заходу була приділена питанню про об’єднання центральних органів виконавчої влади в єдину юридичну особу публічного права, котра б репрезентувала державу у відносинах з громадянами та іншими суб’єктами суспільних відносин. Як наголосив у своєму виступі завідувач кафедри  адміністративного, фінансового та інформаційного права, професор Т. О. Гуржій, такий крок являє собою ключ до вирішення широкого комплексу економічних, правових та організаційних проблем публічного адміністрування в України.

За результатами обговорення було ухвалено рішення ініціювати розробку концепції реформування правового статусу органів виконавчої влади з метою його наближення до сучасних європейських стандартів.

остання редакція 23.10.2019
Vega