На крок ближче до вибору професії: запрошуємо школярів на День відкритих дверей в КНТЕУ

Викладачі кафедри менеджменту Київського національного торговельно-економічного університету використовують різноманітні форми профорієнтаційної роботи зі школярами, серед яких поширюється залучення студентів 1-го курсу, які добре знають власні причини та мотиви вибору навчання в університеті та володіють найбільш актуальною інформацією про нього.

16 та 17 жовтня 2019 року студентами кафедри менеджменту 1 курсу 12 групи спеціалізації «Торговельний менеджмент» з ініціативи наставника – доцента кафедри менеджменту Юлії Білявської було проведено зустріч із випускниками 11-х класів Білоцерківських СЗОШ №4 та № 151 у Київській області.

Під час бесіди зі школярами першокурсники презентували КНТЕУ як престижний заклад вищої освіти, акцентували увагу на конкурентних перевагах освітніх програм з менеджменту, запросили школярів на День відкритих дверей, що відбудеться в університеті 26 жовтня та майбутні дні гостинності.

Обрана форма профорієнтаційної роботи дозволяє краще зрозуміти школярам, який вид професійної діяльності найбільше відповідає його запитам, інтересам та здібностям; допомагає оцінити власні можливості та усвідомлено обрати майбутній фах, оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

остання редакція 23.10.2019
Vega