Викладачі кафедри сучасних європейських мов факультету міжнародної торгівлі та права КНТЕУ 28 жовтня 2019 року провели І етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 45 учасників. Студентам для написання робіт були запропоновані творчі завдання, пов’язані з життям і творчістю видатного українського поета, художника, драматурга, основоположника сучасної української мови Тараса Григоровича Шевченка.

Конкурсна комісія працює над перевіркою робіт і визначенням переможців, які будуть рекомендовані для участі в ІІ (міському) етапі конкурсу, що традиційно проводиться в Київському університеті  ім. Бориса Грінченка.

28.10.2019
остання редакція 31.10.2019