Переможний виступ студентів КНТЕУ на чемпіонаті України з кросу

Студенти Київського національного торговельно - економічного університету показали високі результати на Чемпіонаті України з кросу який проходив протягом 29-31 жовтня 2019 року в місті Ужгород.

Переможні результаті на чемпіонаті здобули:

• Шкурко Вікторія ( ФФБС 1м 4 група) – ІІ місце з бігу на 6 км
  • Ястреб Ярослава (ФФБС 1м 3 група) – ІІІ місце з бігу на 6 км
  • Мальцева Богдана (ФОАІС 3 курс 7 група) – VI місце з бігу на 4 км серед юніорів та III місце з естафетного бігу 4 х1 км

За підсумками чемпіонату України, в скарбничці Київського національного торговельно-економічного університету три медалі.

У межах чемпіонату Шкурко Вікторія та Ястреб Ярослава пройшли ще й національний відбір на два міжнародних змагання а саме: Чемпіонат Асоціації Балканських Атлетичних Федерацій, де змагатимуться представники 28 країн (9 листопада, Беране, Чорногорія) та Чемпіонат Європи  з кросу (8 грудня, Лісабон, Португалія) .

Вітаємо з успішним виступом студентів університету у Чемпіонаті України та їх наставників старших викладачів кафедри фізичної культури Заслуженого тренера України Приходька Віталія Миколайовича та Ковальову Анастасію Олександрівну.

остання редакція 04.11.2019