Всеукраїнський круглий стіл: «Економічна дипломатія: виклики для України»

20  листопада 2019 року о 10:00 в KNUTE HUB відбудеться Всеукраїнський круглий стіл: «Економічна дипломатія: виклики для України».

Модераторами заходу виступлять: д.ю.н., професор, завідувач кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Дешко Людмила Миколаївна, к.ю.н., доцент кафедри міжнародного публічного права КНТЕУ Альонкін Олексій Анатолійович.

До участі запрошуються викладачі, аспіранти, студенти КНТЕУ та інших закладів вищої освіти України.

остання редакція 12.11.2019