Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

ІІІ Форум для фахівців англійської мови Reforming Higher Education in Ukraine

сучасних європейських мов

Викладачи кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у  роботі ІІІ Форуму для фахівців англійської мови - 3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine,  організаторами якого виступили Dinternal International , Pearson та КНТЕУ. Команда Pearson зустрічала учасників за інформаційними столами з новинами і літературою про найостанніші досягнення у світі технологій, міжнародних іспитів, онлайн тестування та онлайн навчання. На зустрічах та майстер-класах (workshops), яки проходили два дні  (8 і 9 листопада 2019р.), зосередилися на таких важливих темах: напрями реформування системи викладання англійської мови в університетах, професійне вдосконалення та фахові компетентності викладачів, методики, матеріали та новітні технології для викладання англомовних програм.Викладачи кафедри сучасних європейських мов Київського національного торговельно-економічного університету взяли участь у  роботі ІІІ Форуму для фахівців англійської мови - 3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine,  організаторами якого виступили Dinternal International , Pearson та КНТЕУ. Команда Pearson зустрічала учасників за інформаційними столами з новинами і літературою про найостанніші досягнення у світі технологій, міжнародних іспитів, онлайн тестування та онлайн навчання. На зустрічах та майстер-класах (workshops), яки проходили два дні  (8 і 9 листопада 2019р.), зосередилися на таких важливих темах: напрями реформування системи викладання англійської мови в університетах, професійне вдосконалення та фахові компетентності викладачів, методики, матеріали та новітні технології для викладання англомовних програм.

Засновник і президент Міжнародної освітньої групи PEARSON-Dinternal-S2A та мережі міжнародних мовних шкіл London School of English Шон Патрік Харті (праворуч)

Workshop

Kris Kirby