Спартакіада КНТЕУ з настільного тенісу 2019/2020

Спортивна громада Київського національного торговельно-економічного університету немає часу на відпочинок. Змагання з настільного тенісу, які проводились 7 та 8 листопада 2019 року не стали виключенням та доповнили список осінньої спартакіади між факультетами КНТЕУ. Неможливо не відмітити постійну напругу, яка вітала навіть у повітрі, бо кожна команда не втрачала віру до перемоги впродовж усіх матчів. Хоча найголовніше у грі не перемога, а участь, все ж протягом двох днів змагань були виявлені два незаперечних переможця. Перше місце серед чоловічого дивізіону зайняла команда факультету міжнародної торгівлі та права з неймовірною загальною різницею у партіях: двадцять три перемоги проти трьох поразок. Щирі вітання з перемогою студентам Гудименко Євгенію, Великому Максиму та Маковішину Дмитру, які відважно відстояли честь рідного факультету. Загальна таблиця місць серед чоловіків виглядає наступним чином:

Факультет міжнародної торгівлі та права

1 місце

Факультет торгівлі та маркетингу

2 місце

Факультет фінансів та банківської справи

3 місце

Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем

4 місце

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

5 місце

Факультет економіки, менеджменту та психології

6 місце

Стосовно жіночого дивізіону можна сказати лише одне: турнірна таблиця могла б мати інший вигляд, якщо змагання проводилися водночас між дівчатами та хлопцями. Адже тендітна половина земної кулі продемонструвала не менш професійну та, навіть, більш інтригуючу серію ігор порівняно з чоловіками. За підсумками змагань перемогу одержали представники факультету ресторанного-готельного та туристичного бізнесу: Лукашкова Анна – І к., 9 гр. (магістратура), Козаченко Софія – І к., 19 гр. та Білорус Марія – І к., 2 гр. Через рівню кількість набраних балів друге, третє та четверте місця розподілялись у залежності до додаткових показників. Саме так виглядала фінальна таблиця результатів:

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

1 місце

Факультет фінансів та банківської справи

2 місце

Факультет економіки, менеджменту та психології

3 місце

Факультет міжнародної торгівлі та права

4 місце

Факультет торгівлі та маркетингу

5 місце

Факультет обліку, аудиту та інформаційних систем

6 місце

Вітаємо гравців з цими досягненнями та бажаємо супутнього вітру та легких перемог під час наступних змагань.

остання редакція 14.11.2019