Технологічні інновації: виїзне заняття студентів КНТЕУ на виробниче підприємство групи «Ковальська»

У рамках вивчення дисципліни «Матеріалознавство та основи технології виробництва товарів» на кафедрі товарознавства та митної справи, студенти 2 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ 12 листопада 2019 року отримали можливість ознайомитись із потужностями ТОВ «Бетон-комплекс», яке входить до промислово-будівельної групи «Ковальська», що є лідером у виробництві якісного бетону та залізобетонних виробів на ринку України.

Під час екскурсії студенти відвідали 4 головні виробничі цехи підприємства, де ознайомились із технологією виробництва армованих залізобетонних конструкцій, особливостями організації їх серійного та одиничного виробництва, сучасними роботизованими лініями із виробництва тротуарної плитки, а також способами та особливостями отримання фактурних і декоративних поверхонь.

Екскурсія виявилась надзвичайно інформативною, провідні фахівці підприємства поділились зі студентами своїм досвідом та знаннями з питань організації виробничих процесів, особливостями проєктування та сертифікації елементів будівельних конструкцій, функціонування системи управління якістю ISO 9001.

остання редакція 18.11.2019
Vega