Яким є життя на «MARSі»?: виїзне заняття студентів КНТЕУ

Менеджмент у КНТЕУ вивчають здобувачі вищої освіти всіх факультетів. Але теорія часто не встигає за реальними змінами в бізнесі. Орієнтуючись на досвід провідних підприємств – лідерів ринку, викладачі кафедри менеджменту час від часу «занурюють» студентів у реальні умови бізнесу задля поглиблення їх практичних навичок.

У студентів 2-го курсу ФТМ спеціальності «Маркетинг», які вивчають особливості менеджменту спільно з доцентом кафедри менеджменту Ніною Сичовою, надовго у пам’яті залишиться екскурсія, що відбулася 14 листопада 2019 року до представництва глобальної корпорації "MARS1" в Україні.

Завдяки бренд-менеджеру компанії Лесі Єремі студенти мали змогу ознайомитися iз основними бiзнес-процесами підприємства, історією його розвитку, досягненнями, системою управління та вимогами до персоналу.

Пізнавальною для студентів була інформація про те, що мережа віддає перевагу співпраці з українськими виробниками та постачальниками, сприяючи постійному створенню робочих місць.

Відвідувачі щиро дякують керівництву компанії "MARS" за нагоду провести бізнес-екскурсії та сподіваються на зустрічі й далі та ефективний нетворкінг!

остання редакція 21.11.2019
Vega