Виїзний захист ВКР магістрів кафедри фінансів на базі Головного управління Державної фіскальної служби України

У приміщенні Головного управління Державної фіскальної служби України 3 грудня 2019 року відбувся виїзний захист випускних кваліфікаційних робіт магістрів кафедри фінансів факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету. Голова екзаменаційної комісії – директор департаменту аудиту ГУ ДФС України Рубан Наталія Іванівна відзначила високий рівень підготовки студентів. Відбулась змістовна наукова дискусія з питань податкового адміністрування, податкової політики, можливостей імплементації провідного зарубіжного досвіду, перспектив розвитку інституційних засад механізму податкового регулювання.

За результатами захистів усі випускні кваліфікаційні  роботи отримали  відмінні оцінки. Вітаємо магістрів і керівників з успішним захистом!

остання редакція 11.12.2019