Зустріч із магістром права (Мерілендський Університет, США) Вірою Валлє

Відбулася зустріч студентів КНТЕУ з доктором філософії у галузі економіки (PhD), магістром права (Мерілендський Університет, США) Валлє Вірою Олександрівною.

У рамках Всеукраїнського тижня права за сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права КНТЕУ 3 грудня 2019 року було запрошено доктора філософії у галузі економіки (PhD), магістра права (Мерілендський Університет, США) Валлє Віру Олександрівну.

Віра Валлє провела просвітницьку лекцію на тему «Таємниці юридичної професії». Протягом зустрічі були висвітлені актуальні аспекти роботи юриста в державному секторі, у бізнесі та в громадянському суспільстві. Особливу увагу було приділено питанню - як юрист може змінити Україну.

Щиро вдячні пані Валлє за неймовірно цікаве заняття та творчі подарунки студентам!

остання редакція 11.12.2019