Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу
Кафедра правового забезпечення безпеки бізнесу

Всеукраїнський тиждень права на кафедрі загальноправових дисциплін.

правового забезпечення безпеки бізнесу

В рамках Всеукраїнського тижня права, який проводиться в стінах Київського національного торговельно-економічного університету з 25.11.2019 по 06.12.2019, кафедрою загальноправових дисциплін організовано публічних захід за участю Чеховича Сергія Болеславовича.

Чехович Сергій Болеславович є завідувачем головного відділу департаменту правової політики Адміністрації Президента України, кандидатом юридичних наук, доцентом, Заслуженим юристом України.

Чехович Сергій Болеславович 03 грудня 2019 року провів
 просвітницьку лекцію на тему: «Глобалізація принципів верховенства права». У ході зустрічі були висвітлені актуальні аспекти принципів права у правозастосовчій діяльності, у бізнесі та в громадянському суспільстві. Особливу увагу було приділено питанню практичного механізму застосування принципу верховенства права в Україні.

Висловлюємо вдячність Чеховичу Сергію Болеславовичу за неймовірно цікаве заняття та творчі подарунки студентам!

остання редакція 03.03.2023
shestack