Виїзний захист ВКР магістрів на базі «Райффайзен банк «Аваль»

У АТ «Райффайзен банк «Аваль» (м. Київ, вул. Лєскова, 9) 4 грудня 2019 року відбулось виїзне засідання екзаменаційної комісії № 50 з захисту випускних кваліфікаційних робіт здобувачами освітнього ступеня «магістр» денної форми навчання англомовної програми «Фінансове посередництво» кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету (2 курс група 5ам).

З боку АТ «Райффайзен банк «Аваль» у захисті випускних кваліфікаційних робіт взяли участь керівники та провідні спеціалісти департаментів.

За висновками фахівців АТ «Райффайзен банк «Аваль» всі випускні кваліфікаційні роботи визнані такими, що представляють теоретичний інтерес, мають практичне значення, містять елементи наукової новизни; окремі результати досліджень можуть бути використані в практичній діяльності; відзначено вагомість таких вимог до магістранта під час підготовки випускних кваліфікаційних робіт, як володіння англійською мовою, вміння працювати з великими обсягами інформації та використовувати статистично-математичний інструментарій.

Вітаємо всіх здобувачв з блискучим підтвердженням набутих під час навчання компетентностей на захисті випускних кваліфікаційних робіт англійською мовою.

1906
остання редакція 11.12.2019