B2S | Катерина Веремєєва: PR sapiens: міфи vs реальність

11 грудня 2019 року у Київському національному торговельно-економічному університеті відбудеться завершальний майстер-клас осіннього сезону Business2Students by Watsons.

Майстер-клас проведе Катерина Веремєєва, PR-директор компанії Watsons Україна. На зустрічі пані Катерина розповість про очікування від професії піарника та реальність, з якою доведеться зіштовхнутися майбутнім спеціалістам.

Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів, спеціалістів сфери PR та всіх охочих!

Чекаємо вас 11 грудня о 12:00 в KNUTE HUB. Для участі потрібна реєстрація.

Перейти до реєстрації

Business 2 Students на Facebook