Виїзний захист випускних кваліфікаційних робіт у ТОВ «Епіцентр-К» студентів спеціальності «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі»

У ТОВ «Епіцентр-К» 3 грудня 2019 року відбувся успішний захист випускних кваліфікаційних робіт студентів  кафедри товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету за спеціалізацією «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі».

У складі екзаменаційної комісії працювали голова ЕК директор ТОВ НТП «Бонус-П» Паламар Віра Анатоліївна, члени комісії професор Мокроусова Олена Романівна, доцент Сєрова Людмила Петрівна, доцент Вежлівцева Світлана Петрівна, доцент Глушкова Тетяна Геннадіївна, а також на захисті була присутня менеджер з персоналу ТОВ «Епіцентр-К» Євтушенко Яна Володимирівна.

Комісія відзначила високий рівень випускних кваліфікаційних робіт, які були присвячені питанням удосконалення асортиментної політики, позиціюванню, оцінці якості та конкурентоспроможності товарів, розробці шляхів підвищення ефективності організації імпорту.

остання редакція 11.12.2019