Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів спеціалізації «Митна справа»

На кафедрі товарознавства та митної справи протягом 2-4 грудня 2019 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів спеціальності «Митна справа». На публічний захист комісії у складі голови Трофімова В. С., головного державного інспектора Департаменту митно-тарифного та нетарифного регулювання Державної митної служби України, д.т.н., проф. Мережко Н. В. – завідувача випускової кафедри, д.т.н., проф. Індутного В. В., д.т.н., доц. Осики В. А. було представлено 29 робіт.

Екзаменаційна комісія відзначила, що актуалізована тематика випускних кваліфікаційних робіт дозволила спрямувати магістрів на вирішення актуальних питань з державної митної справи, зокрема у роботах проаналізовано експортно-імпортні операції окремих груп товарів, проведено критичний аналіз діючої нормативної документації та надано пропозиції щодо її удосконалення відповідно до світових стандартів, висвітлено особливості проведення митних експертиз, митного оформлення та митного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України.

Під час захисту проявили кращі знання та отримали відмінні оцінки Осовіцька В. С., Сівак І. П., Васько О. П., Кожухівська Н. Л., Комашевська О. О., Мартинчук Л. Д., Марченко Д. О., Почапський В. О., Сидоренко Н. В., Шафаренко Е. А., Дейнега_О. В., Пробер А. С.

Розроблені студентами профілі ризику на різні групи товарів, а також інші пропозиції заслуговують на увагу органів доходів і зборів.

остання редакція 09.12.2019
Vega