Регіональна нарада-семінар Міністерства освіти і науки України: "Умови прийому-2020"

На базі Київського національного торговельно-економічного університету 9 грудня 2019 року відбулася регіональна нарада-семінар щодо організації вступної кампанії 2020 року, яку провели представники Міністерства освіти і науки України.

Під час зустрічі, генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Олег Шаров роз’яснив основні положення та зміни в Умовах прийому до закладів вищої освіти на 2020 рік, а також дав відповіді на запитання щодо проведення вступної кампанії наступного року.

Перед учасниками семінару також виступили головний спеціаліст Державної служби якості освіти Марина Кіосова та заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Наталія Юр.

Нарада, що відбулася в КНТЕУ, здійснювалася для предствників ЗВО міста Києва, Київської, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької областей.

Докладний графік можна переглянути тут.

остання редакція 11.12.2019