Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Відкрита лекція, організована кафедрою фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ та аудиторською компанією EY

фінансового аналізу та аудиту

19.09.2019 відбулася, організована кафедрою фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ та аудиторською компанією EY, відкрита лекція за участю студентів спеціальності «Облік і оподаткування» та «Менеджмент». Студенти активно приймали участь в обговоренні практичних ситуацій, які запропонували їм до розгляду Mariia Herasymova, Oleksandr Yarmak, Alesksandra Shovtenko та жваво дискотували усю лекцію. Студенти отримали неймовірну кількість порад щодо досвіду в компанії та запрошення на каву, а найактивніший студент був оцінений цінним подарунком. Щиро дякуємо партнерам - аудиторській компанії EY та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 11.12.2019