Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Відкрита лекція «Майбутнє - за аудитом!» за участі кафедри фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ та представників аудиторської компанії PwC

фінансового аналізу та аудиту

20.09.2019 відбулася відкрита лекція «Майбутнє - за аудитом!» за участі кафедри фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ та представників аудиторської компанії PwC. Ольга Максимець, Мар‘яна і Вероніка Ніколаєви та Юлія Новак представили фірму, пояснили особливості роботи в PwC та запропонували участь у проекті «MyWayUp». В процесі лекції було присутнє жваве обговорення, а проведена інтерактивна гра дозволила підтвердити якість знань студентів та отримати неймовірні емоції від процесу. Усі учасники отримали подарунки, а найкращі з них були оцінені додатково ще й цінними призами. Щиро дякуємо аудиторській компанії PwC та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 11.12.2019