Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Тринадцятий загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури)

фінансового аналізу та аудиту

Уже традиційно в стінах КНТЕУ 26 вересня 2019 року було проведено тринадцятий загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури). Організаторами заходу стала Рада студентського самоврядування КНТЕУ та Екоклуб КНТЕУ.
Не зважаючи на важкі погодні умови, дощ та вітер, протягом акції було зібрано 1615 кг використаної паперової сировини. Кафедра фінансового аналізу та аудиту, разом зі студентами спеціалізації "Фінансовий контроль та аудит" прийняла участь в цьому заході та зібрала близько 200 кг використаної паперової сировини.
Висловлюємо щиру подяку організаторам, учасникам та всім небайдужим, які допомагали та приєдналися до проведення заходу!
Будьте свідомими! Бережіть планету і себе!

остання редакція 11.12.2019