Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Відкрита лекція світового лідера в світі аудиту та консалтингу, стейкголдерів ОС "Фінансовий контроль та аудит"- аудиторської компанії " Великої четвірки"- "Ernst & Young" (EY)

фінансового аналізу та аудиту

За ініціативи кафедри фінансового аналізу та аудиту 31 жовтня 2019 р. для студентів спеціальності «Облік і оподаткування» була проведена відкрита лекція світовим лідером в царині аудиту – міжнародною компанією «Ernst & Young» Ernst&Young (яка належить до Big 4, «Великої четвірки»). Тема лекції – «Міжнародний аудит – тренд світової економіки».
Лекцію проводили провідні фахівці «EY» – Крамаренко Анна та Шльончак Василь. Зустріч практиків зі студентами спрямована на імплементацію світових досягнень в сфері аудиту в національну практику. Всі рівні економіки (макро-, мезо-, мікро-) зацікавлені в оприлюдненні позитивних аудиторських думок, що відповідає вимогам економіки з відкритим доступом.
Лекції з аудиту від світових лідерів завжди проходять жваво, доступно, в атмосфері професійного обміну думками.
Щиро дякуємо аудиторській компанії «Ernst & Young» за яскраву лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 13.12.2019