Кафедра фінансового аналізу та аудиту
Кафедра фінансового аналізу та аудиту

Відкрита лекція провідного науковця і практика в царині аудиту Олендія Остапа Тарасовича на тему «Оцінка аудитором системи внутрішнього контролю»

фінансового аналізу та аудиту

31 жовтня 2019 р. кафедрою фінансового аналізу та аудиту було організовано відкриту лекцію провідного науковця і практика в царині аудиту Олендія Остапа Тарасовича. Тема лекції – «Оцінка аудитором системи внутрішнього контролю».
Олендій Остап Тарасович – канд. екон. наук, сертифікований аудитор, Diploma of international financial reporting ACCA, партнер аудиторської фірми «Grant Thornton Ukraine» Grant Thornton Ukraine.
Зустріч спрямована на підвищення якості підготовки студентів спеціальності «Облік та оподаткування», для закріплення теоретичних знань й забезпечення професійних компетентностей з аудиту.
Відкрита лекція запам'ятається студентам харизматичністю та високою компетеністю лектора. Розкриваючи практичні аспекти оцінки системи внутрішнього контролю, Остап Тарасович супроводжував чіткий регламент здійснення аудиторських процедур яскравими прикладами зі своєї багаторічної практики. На окрему увагу заслуговує активний двосторонній диспут з актуальних питань аудиторської діяльності. Захід викликав позитивні відгуки студентів.

Щиро дякуємо Остапу Тарасовичу за яскраву лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю!

остання редакція 13.12.2019