День гостинності на кафедрі менеджменту: зустріч із випускниками коледжу

Організація та проведення днів гостинності викладачами кафедри менеджменту КНТЕУ є важливим чинником не лише зростання їх професійної компетентності, але й дієвим засобом налагодження ефективних комунікацій університету із закладами не лише загальної середньої освіти, але й вищої освіти, що здійснюють підготовку молодших бакалаврів. Завдяки проведеній доцентами кафедри менеджменту Аллою Безус та Ніною Сичовою профорієнтаційній роботі, 6 грудня 2019 року гостями КНТЕУ стала група випускників Київського коледжу міського господарства.

Запрошені студенти коледжу відвідали Центр профорієнтаційної роботи КНТЕУ, де отримали від працівників рекламно-інформаційні матеріали та відповіді на всі запитання, що їх найбільше цікавили, ознайомилися з умовами вступної кампанії університету 2020 року, заповнили анкети, з’ясували особливості навчання на різноманітних освітніх програмах та перспективи отримання професії менеджера, переглянули цікаві відеофільми про університет та кафедру менеджменту зокрема.

Особливо запам’яталася студентам коледжу проведена викладачами кафедри менеджменту екскурсія по університету, яка вразила їх високим рівнем матеріально-технічної бази та комфортними умовами навчання, технічним оснащенням аудиторій та комп’ютерних класів, можливостями роботи у SMART-бібліотеці та проведення вільного часу в зонах відпочинку.

Чекаємо на Вас, наші майбутні абітурієнти та студенти, на освітніх програмах з менеджменту!

остання редакція 12.12.2019
Vega