logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Студенти і викладачі факультету ресторанно-готельного і туристичного бізнесу КНТЕУ - помічники Святого Миколая!

Загальна інформація

Cтуденти і викладачі факультету ресторанно-готельного і туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету 19 грудня 2019 року разом із членами благодійного фонду "Український благодійний фонд "Сила добра" стали помічниками Святого Миколая і виконали всі побажання дітей-сиріт із психоневрологічними патологіями КНЗ "Бердичівська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат", які напередодні були висловлені ними в листах і відправлені до "Резиденції Св. Миколая".

Усі їх бажання здійснились і це стало справжнім дивом не тільки для дітей, але й для дорослих! Їх щира радість і здивування надихають і переповнюють радістю наші серця! Це справжня Зустріч із Прекрасним!

Ми справді повірили, що велика сила добра є в кожному з нас і саме вона творить ці дива! Вона нескінченно велика і примножується кожного разу, коли ми маємо бажання створити щось добре для оточуючих! Вона наповнює наші серця світлом і життєлюбством, надихає творити, любити, надіятись та вірити!

Дякуємо викладачам кафедр технології і організації ресторанного господарства, туризму та рекреації, готельно-ресторанного бізнесу та усім, хто став помічником Святого Миколая!

Всіх запрошуємо приєднуватись до наших поїздок і проєктів, відчути та переконатись, що допомога кожного з Вас важлива.

Сила добра в кожному з нас! Любові й миру, добра і дива усім нам!

19.12.2019
42265
4993
остання редакція 25.12.2019
Vega