Вітаємо Тамару Іванівну Скирду з ювілеєм!

Викладацький колектив, студенти, ветерани Київського національного торговельно-економічного університету щиро вітають першого ректора нашого навчального закладу, почесного професора Тамару Іванівну Скирду зі славною датою – 95 річницею з дня народження.

Життєвий шлях Тамари Іванівни сповнений плідної, творчої та самовідданої праці на благо розбудови України. Талант організатора вищої освіти, вихователя студентської молоді яскраво проявився на посаді очільника Київського торгово-економічного інституту та професора кафедри філософії (1966–1996 роки).

Зусиллями Тамари Іванівни забезпечено прискорене будівництво та технічне оснащення створеного у 1966 році вищого навчального закладу, сформовано висококваліфікований академічно підготовлений науково-педагогічний колектив, розгорнуто науково-дослідницьку діяльність, підготовку кадрів. Великий особистий внесок зроблено у розвиток культурно-масової та фізкультурної роботи. Започатковано традиції, спрямовані на духовне та патріотичне виховання молоді.

За заслуги у розвитку освіти і науки, активну громадську діяльність Т. І. Скирду відзначено численними державними нагородами, присвоєно почесне звання «Заслужений працівник вищої школи України».

Поетична та літературна діяльність шановної Тамари Іванівни склала вагомий внесок у становлення сучасної української культури.

Плеяда випускників багатьох років з великою вдячністю та повагою згадують Тамару Іванівну, а її життєвий шлях надихає на подальші звершення!

Бажаємо вельмишановній Тамарі Іванівні міцного здоров’я та благополуччя!

05.01.2020
остання редакція 13.01.2020