20 березня 2020 року в КНТЕУ відбудеться XIII Міжнародний бізнес-форум «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні», метою якого є розвиток інноваційних процесів на засадах консолідації інтелектуальних ресурсів в умовах євроінтеграції.

Форум буде проведено за підтримки Міністерства освіти і науки України, Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України та за співучасті Молдавської Економічної Академії, Університету Кі Вест (США).

Традиційно у роботі форуму візьмуть участь представники органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, ЗМІ.

• Час проведення: 11:00-14:00.
  • Місце проведення: КНТЕУ (м. Київ, вул. Кіото, 21, корпус Д, конференц-зала Д - 221).

Інформаційний лист
Information letter