Кафедра сучасних європейських мов
Кафедра сучасних європейських мов

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У КНТЕУ

сучасних європейських мов

Українська молодь обирає Київський національний торговельно-економічний університет.

Майбутні абітурієнти з Прилук відвідали столицю України і завітали до КНТЕУ першого лютого 2020 року на День відкритих дверей, щоб більше дізнатись про умови навчання на престижних спеціальностях. Викладачи кафедри сучасних європейських мов  Дурдас Алла Петрівна і Семенюк Світлана Вадимівна влаштували для  гостей захопливу мандрівку сучасними науковими лабораторіями та навчальними аудиторіями факультетів: готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, журналістики та реклами, менеджменту, економіки, міжнародної торгівлі і права, комп’ютерних наук та інформаційних систем. Враження студентів доповнювали емоційні розповіді студентів-екскурсоводів та професорсько-викладацького складу про насичені будні в торговельно-економічному університеті. Молодь уважно слухала про пізнавальні лекції, семінари, святкові заходи у виші та цікаві майстер-класи від провідних спеціалістів сфер економіки, політики, ІТ-технологій, готельного й туристичного сервісу, піару, торгівлі та маркетингу, а також висловила щиру вдячність усім, хто долучився до організації заходу.

остання редакція 12.06.2020