Лекція-дискусія запрошених професорів Сілезького технологічного університету (м. Глівіце, Польща)

На запрошення факультету міжнародної торгівлі та права у вівторок, 18 лютого 2020 року відбудеться лекція-дискусія для студентів освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» англійською мовою викладання, аспірантів та викладачів за тематикою «Когнітивні технології - нові тенденції в навчанні бізнесу», «Постіндустріальний туризм - тематичне дослідження міста Забже», «Інноваційна освіта в університетах ХХІ століття», «Штучний інтелект в оптимізації економічних процесів».

Запрошені професори Александра Кужер, Хенрік Джвигол, Дариуш Кравчик та Алексій Ківілінський Сілезький технологічний університет  (м. Глівіце, Польща)

Ауд Л-411, початок о 12.05

остання редакція 17.02.2020