Візит представників Бізнес школи «ISC Paris»

Київський національний торговельно-економічний університет з офіційним візитом 27 лютого 2020 року відвідала французька делегація у складі: Сиріла Нуартена, заступник генерального директора Бізнес школи «ISC Paris» (м. Париж, Франція), та Володимира Пилипенка, директора групи mersen (Франція).

Бізнес школа «ISC Paris» була заснована у 1963 році та має акредитацію двох міжнародних організацій: AACSB, AMBA.

У рамках візиту представники французької делегації мали змістовну бесіду з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В. М. Саєм та директором Центру європейської освіти Т. П. Дупляк, на якій було визначено перспективи подальшої співпраці.

Гості також мали можливість ознайомитися з діяльністю нашого університету, його науковими розробками, навчальним процесом та матеріально-технічною базою, а саме SMART-бібліотекою, VR-студією та спеціалізованими лабораторіями.

остання редакція 01.03.2020
Vega