Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Сімейна медіація: техніки вирішення конфліктів

Питання використання ефективних способів врегулювання конфліктів в будь-якій сфері, в тому числі і за допомогою медіації, є актуальним не лише для вітчизняного суспільства, а й для багатьох зарубіжних країн.

16 лютого 2020 року в Києві відбувася майстер-клас медіаторів Асоціації «Польські медіатори» Ельжбети Дам, Анни Дуди та Агати Купчак на тему: «Сімейна медіація: техніки вирішення конфліктів».

Участь у заході взяла доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права, адвокат, медіатор (DAA) О.С.Можайкіна.

Польські медіатори поділилися своїм практичним досвідом використання медіаційних інструментів і технік у врегулюванні сімейних конфліктів. Також обговорювалися питання щодо нормативно-правового регулювання медіації в Польщі, документування самої процедури та особливості складання і затвердження медіаційної угоди за результатами медіації.

остання редакція 12.06.2020