logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Представники КНТЕУ на польсько-українському науковому семінарі «Евалюація якості наукової діяльності»

Загальна інформація

У рамках проєкту «Польсько-українська співпраця представницьких організацій ректорів задля вдосконалення діяльності закладів вищої освіти», що реалізується Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України і Конференцією ректорів академічних шкіл Польщі 26 лютого 2020 р. на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся науковий семінар на тему «Евалюація якості наукової діяльності». У заході брали участь заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний та представники закладів вищої освіти України. Захід відвідали представники КНТЕУ – проректор з наукової роботи Мельниченко С. В. та в.о. декана факультету міжнародної торгівлі та права Гончарова Ю. А.

Семінар був присвячений новелам у законодавстві Польщі, що стосуються питань вищої освіти. Серед основних тем семінару: «Нове законодавство у вищій освіті і науці Польщі», «Нове нормативно-правове регулювання у сфері евалюації якості наукової діяльності», «Евалюація докторських шкіл».

Доповідачами семінару виступили проф. Єжи Возніцький (Варшавська Політехніка, Фундація польських ректорів) та проф. Домінік Антонович (Комісія евалюації науки), які поділилися досвідом у реформуванні вищої освіти.

26.02.2020
42265
4460
остання редакція 01.03.2020
Vega