logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Воркшоп від компанії «YouControl» у Центрі бізнес-тренінгу КНТЕУ

Загальна інформація

Новим етапом співпраці КНТЕУ з компанією «YouControl» стало активне використання можливостей цієї аналітичної системи під час проведення занять у Центрі бізнес-тренінгу.

Цікавий і змістовний воркшоп від Ігоря Курочки, керівника відділу навчання і тренера компанії, відбувся 3 березня 2020 р. на локації Центру. Активними учасниками заходу стали викладачі, що забезпечують роботу функціональних департаментів віртуального підприємства торгівлі ТОВ «Гермес» на базі якого функціонує Центр бізнес-тренінгу. Основною темою для обговорення стала «Бізнес-розвідка та фінансовий аналіз компаній».

На воркшопі викладачі дізналися про можливості аналітичної системи, розглянули реальні кейси щодо визначення благонадійності компаній, виявлення шахраїв, аналізу ділового середовища, роботи з відкритими даними. Навчання проводилося на основі аналітичної системи YouControl, яка з 70 державних джерел формує досьє на кожну компанію України, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв'язки між афілійованими особами.

Тож сучасні аналітичні інструменти, що компанія «YouControl» на безкоштовній основі пропонує студентам, стали доступними для використання в освітній діяльності Центру бізнес-тренінгу. Це сприятиме підвищенню якості підготовки майбутніх фахівців та формуванню їх професійних компетентностей щодо визначення благонадійності контрагентів, відстеження змін їх фінансового стану або репутації на ринку, аналізу ділового середовища та користування відкритими даними.

Тези воркшопу:

  1. Загальні принципи бізнес-розвідки
  2. Фінансовий аналіз компанії
  3. Робота з публічними закупівлями
  4. Перевірка роботодавця

Дякуємо компанії «YouControl» за співпрацю та інвестиції в знання молоді!

03.03.2020
42265
3421
остання редакція 06.03.2020
Vega