Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

15 БЕРЕЗНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ

WORLD CONSUMER RIGHTS DAY 15 MARCH.

Девіз 2020 року «The Sustainable Consumer». Стале споживання – сталий споживач».

В рамках щорічного святкування Всесвітнього дня прав споживачів кафедрою міжнародного, приватного та комерційного права КНТЕУ 11 березня 2020 року проведено Квест «Обирай – думаючи! Споживай – дбаючи!» (модератори Микитенко Л.А., Коренюк О.О.).

Мета квесту – сприяти формуванню культури споживання на засадах сталості, що передбачає: підвищення рівня обізнаності студентів стосовно якісних та екологічних аспектів споживання; раціонального використання ресурсів у побуті.

Студенти всіх факультетів КНТЕУ з цікавістю та завзято вирішували інтерактивні завдання, щодо раціонального використання природних ресурсів; охорони навколишнього середовища; енергоефективності; екологічного маркування; економії ресурсів та коштів; відповідального управління відходами.

остання редакція 12.06.2020