Вступ-2020: майбутньому студенту КНТЕУ

Вчитися треба завжди, адже карантин закінчиться!

Ми чекаємо Вас на Вступі-2020!

КНТЕУ готовий до роботи в нових реаліях! Модернізація та діджиталізація освітнього процесу відбулась!

Для осучаснення процесу подачі та сприйняття знань, відбулося масштабне оновлення технічного забезпечення й оснащення.

У новому 2020-2021 навчальному році в першій в Україні SMART-бібліотеці на студентів чекають нові студії з VR-технологіями та студія кіберспорту, класи й аудиторії, обладнані сучасними комп'ютерами, LED екранами, смарт-дошками.

Онлайн доступ до національних та світових наукометричних баз даних забезпечить змістовне, швидке й легке навчання.

Безліч найсучасніших підручників, статей, презентацій вітчизняних та світових науковців доступні студентам КНТЕУ!

Функціонують три коворкінги зі швидкісним технічним обладнанням, зонами для особистого та групового навчання, проведення вебінарів, майстеркласів, дебатів, презентацій.

Безліч комп’ютерних класів, оснащених новим поколінням техніки та найсучашнішими програмними продуктами.

Весь кампус університету забезпечений  вільним доступом до Wi-Fi!

Будь сучасним -  скористайся цифровими освітніми технологіями КНТЕУ!

Стань студентом найкращого університету країни –

подбай про своє майбутнє вже зараз!

остання редакція 29.03.2020
Vega