Всесвітній день здоров'я

Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня ще з 1950 року. Саме в цей день у 1948 році набув чинності Статут Всесвітньої організації здоров'я.

Київський національний торговельно-економічний університет дотримується думки про те, що здоров`я понад усе та закликає вас не бути байдужими до нашого власного здоров’я та здоров’я наших близьких!

У такий нелегкий час та в умовах карантину, ми як ніколи повинні пам'ятати і піклуватися про себе! Саме тому КНТЕУ, піклуючись про вас, ділиться декількома порадами щодо здорового способу життя:

• Підтримуйте фізично активний спосіб життя і зробіть фізичні заняття частиною вашого повсякденного життя.

• Пийте багато рідини. Підтримка хорошого рівня водного балансу важлива для досягнення загального доброго здоров'я.
  • Їжте сезонні продукти і вживайте велику кількість фруктів і овочів. Надайте перевагу фруктам і овочам, які вирощуються місцево.

• Дотримуйтесь режиму дня та сну.

• Навчайтесь та підвищуйте свою мозкову активність.

• Зменшіть споживання солі та цукру - це крок, який може сприяти запобіганню ожиріння, діабету, високого кров'яного тиску та хвороб серця.

Та не забувайте про поради для захисту від нової коронавірусної інфекції:

Будьте здорові і піклуйтеся про своє здоров`я та здоров`я своїх близьких кожного дня!

остання редакція 28.04.2020
Vega