Продовження співпраці з японськими колегами

Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) має давні зв’язки з японськими партнерами.

Вже більше 10 років існують курси японської мови, організовані викладачами університету Сока, які за цей період закінчили кілька сотень наших студентів. У продовження співпраці, у вересні 2019 року Університет відвідав професор Такахаши Томохіко з Університету Такушоку (Токіо, Японія), який є членом редакційної колегії журналу «Вісник  КНТЕУ». Він провів лекцію-дискусію «Особливості банківської системи Японії» для студентів, аспірантів та викладачів Університету. Також професор ближче  ознайомився з банківською системою нашої країни та відвідав з екскурсією Національний Банк України.

На початку 2020 року за результатами візиту в Університет професор Томохіко Такахаші опублікував статтю про ефективність банківської системи України та перебіг її реформування після 2014 року.

Раді нашому плідному співробітництву та чекаємо на наступні зустрічі!

остання редакція 17.06.2020