Студентка факультету фінансів та обліку – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Банківська справа»

У Харківському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з банківської справи у 2019/2020 р. На конкурс подано 65 студентських наукових робіт із 37 вищих навчальних закладів.

За результатами І етапу ІІ туру конкурсу студентку магістратури освітньої програми «Банківська справа» КНТЕУ Гербич Вікторію Ігорівну нагороджено дипломом ІІІ ступеня.

Факультет фінансів та обліку щиро вітає Гербич Вікторію Ігорівну та її наукового керівника доцента кафедри банківської справи Плісак Тетяну Олександрівну з нагородою та бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень!

остання редакція 28.04.2020
Vega