Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права
Кафедра міжнародного, цивільного та комерційного права

міжнародного, цивільного та комерційного права

Вебінар для студентів

Підтримуючи добру традицію проведення зустрічей з фахівцями та практиками з ініціативи представників кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права факультету міжнародної торгівлі та права 24 квітня 2020 року на платформі Zoom відбувся вебінар Віктора Тринчука – випускника КНТЕУ; Головного редактора фахового журналу «Insurance Markets and Companies» (Україна); члена редакційних колегій журналів: «Страхова справа» (Україна),  «Ресторанний і готельний консалтинг. Інновації» (Україна), Інноваційна економіка (Україна), «Zeszyt Bialostockie studia prawnicze» (Польща), «Geopolitics Under Globalization» (Польща); гостьового лектора Краківського економічного університету (Польща), Жешувської політехніки (Польща), Міжнародного університету «MITSO» (Білорусь), Російського економічного університету імені Плеханова (Росія), Польського дому у Києві;  к.е.н., доцента кафедри туристичного та готельного бізнесу НУХТ.

Під час дискусії Віктор Вікторович Тринчук акцентував увагу на питаннях правового регулювання страхової діяльності в сфері господарювання, особливостей укладання страхових договорів, предметі договору страхування, добровільних та обов’язкових видах страхування,  істотних умовах договору страхування, форм договору (страхове свідоцтво, поліс, сертифікат),  укладання та використання внутрішніх електронних договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, сучасного розвитку страхової галузі та перспектив її реформування, що викликало жваве обговорення серед учасників.

Щиро дякуємо усім учасникам за онлайн-зустріч!

остання редакція 12.06.2020