Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації
Кафедра фізичної культури, спорту та реабілітації

НАУКОВА РОБОТА ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ КАРАНТИНУ БЕРЕЗЕНЬ-КВІТЕНЬ

фізичної культури, спорту та реабілітації

Всесвітня пандемія внесла корективи в роботу науково-педагогічного колективу кафедри фізичної культури, яка успішно адаптувалася і працює у дистанційному режимі.

В умовах карантину викладачі кафедри продовжують займатися науковою роботою: готують публікації, беруть участь в інтернет-конференціях, здійснюють керівництво науково-дослідною роботою студентів із підготовки ними матеріалів для публікацій в профільних виданнях.

Кафедра активно бере участь у Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях. Викладачі кафедри публікують наукові статті у збірниках, де висвітлюють сучасні методи і засоби підготовки студентів-спортсменів для підвищення їх спортивної майстерності, а також, статті, де розкривають особливості фізичного виховання студентів в умовах карантину.

Статті у фахових виданнях - Index Copernicus були направлені дві статті.  Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт): зб. наукових праць. За ред. О.В. Тимошенка. – К. : Видавництво НПУ імені М.П. Драгоманова, 2020. Автори: доценти Самоленко Т.В., Короп М.Ю., Чайченко Н,Л.,  старші викладачі Гордійчук Б.В., Коптев К.Г., Ковальова А.О., Головіна С.С., Куксова А.С., Пивоваров А.А.

Прийнята стаття до друку в фаховому виданні: Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах : зб. наук. пр.  [редкол.: Т. І. Сущенко (голов. ред.) та ін.]. – Запоріжжя : КПУ. Колектив авторів: старший викладач Яценко О.В., кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри Бузнік А.І., доцент Бойко О.Г.

Участь в міжнародній науковій конференції : Dynamics of the development of world science. Abstracts of the 8th International scientific and practical conference. Perfect Publishing. Vancouver, Canada. 2020., кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри Самоленко Т.В., доцент Чайченко Н.Л., старші викладачі Янченко І.М., Гордійчук Б.В.

Опублікування тез у наукових конференціях авторів: доцент кафедри Самоленко Т., старші викладачі Дембіцька О., Гордійчук Б. Матеріали ХХVІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки в країнах Європи та Азії». Збірник наукових праць. – Переяслав, 2020 р.

А також доцент кафедри Самоленко Т.В., Короп М.Ю., та старші  викладачі Гордійчук Б.В.,  Дембіцька О.О., Янченко І.М., Бражник В.М., опублікували статті у журналі «Актуальні наукові дослідження в сучасному світі». Переяслав, 2020. - Вип. 4(60), ч. 4.

остання редакція 07.05.2020